ابزار و لوازم

لوله گازی از کجا بخرم؟ بازار فروش لوله گازی در تهران کجاست؟

بازار فروش لوله گازی در تهران

لوله گازی از کجا بخرم؟ بازار فروش لوله گازی در تهران کجاست؟ این بازار در کدام منطقه از تهران بنا شده‌اند؟ آیا این بازارها خرده و یا عمده‌فروشی هم دارند؟ این سؤالات از نمونه سؤالات افراد مختلف در مورد بازار فروش لوله گاز در تهران به شمار می‌رود. در این مقاله قصد داریم به پاسخ این سؤالات بپردازیم و شما عزیزان را با این بازارها آشنا کنیم.
در دنیای امروزی، دنیایی که تکنولوژی باعث پیشرفت همه چیز از جمله لوله و اتصالات شده است، لوله‌ها از جایگاه مهم و بالایی برخوردار هستند. لوله‌ها شریان حیاتی صنایع بزرگ همانند پتروشیمی‌ها، پالایشگاه‌های نفتی و گاز طبیعی، کارخانه‌ها ها و… و چه صنایع کوچک‌تر همانند کارگاه‌ها، ساختمان‌سازی، پخت‌وپز و… به حساب می‌آیند. لوله‌های گازی با رساندن گاز به این صنایع جانی تازه به آنها می‌دهند.
در این مقاله قصد داریم به بازارهای فروش لوله‌های گازی در تهران بپردازیم و با آنها آشنا شویم. پس تا آخر این مقاله مهم همراه تیم اتصالات آنلاین باشید.

نقش حیاتی لوله‌های گازی

نقش حیاتی لوله‌های گازی

بهتر است قبل از اینکه به سراغ اصل مطلب برویم، به نقش حیاتی این لوله‌های کاربردی بپردازیم و با آنها آشنا شویم تا درک بهتری از اصل مطلب؛ یعنی بازار فروش لوله گازی در تهران داشته باشیم.
همان‌طور که در بخش بالایی به طور مختصر به لوله‌ها اشاره کردیم، باید بدانیم که لوله‌های گازی از جمله مهم‌ترین مصالح ساختمانی و همین‌طور صنعتی به شمار می‌روند. این لوله‌ها همواره وظیفه انتقال گاز طبیعی برای استفاده و مقاصد مختلفی همانند منازل، کارخانه‌ها، مجتمع‌های مسکونی، نیروگاه‌ها و… را برعهده دارند. استفاده‌کردن از لوله مناسب و همین‌طور باکیفیت در سیستم‌های گازرسانی، همواره می‌تواند از نقشی اساسی و بسیار مهم در کارایی و عملکرد این سیستم‌ها از خود جلوه دهد.
شما عزیزان در صورت تمایل برای خرید لوله گازی مناسب و باکیفیت با بهترین قیمت می‌توانید همین حالا وارد فروشگاه سایت اتصالات آنلاین شوید و به بررسی، مقایسه و خرید انواع لوله‌های گازی بپردازید.
شما عزیزان می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان همین حالا با شماره 02166673033 تماس بگیرید تا کارشناسان و متخصصین تیم اتصالات انلاین به مشاوره و همینطور راهنمایی شما عزیزان بپردازند.

چرا به مرکز توزیع و بازار فروش لوله گازی در تهران می‌پردازیم؟

همان‌طور که شما عزیزان مطلع هستید تهران قطب اصلی صنایع مختلفی همانند، مسکن، پروژه‌های عمرانی و کارخانه‌ها است. همین موضوع موجب شده است که علاوه بر اینکه این شهر قطب اصلی صنایع است، قطب توزیع، خرید و همین‌طور بازار فروش لوله گازی به شمار آید. در شهر تهران بازارهای مختلفی وجود دارد که اصلی‌ترین آنها بازار بزرگ شادآباد است. بنابراین می‌توان در پاسخ به سوال لوله گازی از کجا بخرم؟ گفت که به بازار شادآباد مراجعه کنید. البته این نکته را فراموش نکنید که فروشگاه‌های اینترنتی هم به عرضه انواع لوله‌های گازی به مشتریان با استفاده از بستر اینترنت می‌پردازند.

انواع لوله‌های گازی در بازار تهران

انواع لوله‌های گازی در بازار تهران

یکی دیگر از موارد اصلی که می‌تواند به سوال لوله گازی از کجا بخرم پاسخ دهد و ما را با بازار فروش لوله گازی در تهران آشنا کند، آگاهی از انواع لوله‌های گازی در بازار تهران است. لوله‌های گازی در بازار تهران از نظر جنس، برند و همین‌طور کاربرد از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و در بازار تهران به مشتریان عرضه می‌شوند.
لوله‌های گازی از نظر جنس عبارت‌اند از:

 • لوله‌های فولادی: لوله‌های فولادی بسیار مقاوم، بادوام هستند. این لوله‌ها قابلیت این را دارند که فشار بسیار بالایی را تحمل کنند. از این لوله‌ها برای مصارف صنعتی و تأسیسات بزرگ استفاده می‌شود.
 • لوله‌های گالوانیزه: این لوله‌ها لوله‌هایی هستند که توسط مواد خاصی عایق می‌شوند. این عایق باعث می‌شود که این لوله‌ها در برابر زنگ‌زدگی مقاوم باشند. به طور معمول از این لوله‌ها برای مصارف ساختمانی و همین‌طور تجاری استفاده می‌شود.
 • لوله‌های مسی: این لوله‌ها به دلیل ساخته‌شدن از مس بسیار انعطاف‌پذیر هستند. لوله‌های مسی از قابلیت شکل‌دهی آسانی برخوردار هستند. این لوله‌ها برای سیستم‌های تهویه و غیره مناسب هستند.
 • لوله‌های پلیمری: لوله‌های پلیمری به لوله‌های پلاستیکی نیز معروفند. این لوله‌ها سبک و ضدزنگ هستند. لوله‌های پلیمری از قیمتی مناسب برخوردار بوده و برای مصارف اداری و مسکونی مورداستفاده قرار می‌گیرند.
 • لوله گازی API: این لوله‌ها لوله‌هایی از جنس فولاد هستند. لوله‌های API به‌طورکلی لوله‌های فولادی هستند که بر اساس استاندارد مخصوص مؤسسه نفت امریکا (American Petroleum Institute) تولید و عرضه می‌شوند. این لوله‌ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشند. کیفیت بالای این لوله‌ها باعث شده است که این لوله‌ها برای تمامی مصارف قابل‌استفاده باشند. لوله‌های API هم در بازار بزرگ تهران وجود دارند.

این موارد از انواع لوله‌ها بر اساس جنس بودند.

لوله‌های گازی از نظر برند…

حال که به لوله‌های گازی از نظر جنس پرداختیم، نوبت این است که این لوله‌ها از نظر برند هم بپردازیم. به‌طورکلی لوله‌های گازی از نظر برند دودسته ایرانی و همین‌طور خارجی تقسیم‌بندی می‌شوند. این برندها عبارت‌اند از:

 • برندهای ایرانی موجود در بازار: لوله گازی سپاهان، لوله‌های ماهشهر، لوله گازی سپنتا، فولاد خوزستان، کیان، کچو، یاران، سدید، ایران اسپیرال و غیره…
 • برندهای خارجی موجود در بازار: مانیسمان المان، دانیلی ایتالیا، ساوی ایتالیا، لوله‌های چینی، لوله‌های روسی، لوله‌های هندی و غیره…

این موارد از برندهای موجود در بازار تهران بودند. پیشنهاد تیم ما خرید و استفاده از لوله‌های ایرانی از قبیل لوله گازی api سپاهان، لوله گازی api سپنتا و… است؛ زیرا این لوله‌ها از کیفیت بالاتر و همین‌طور خدمات پس از فروش بیشتری بهره‌مند هستند.

لوله‌های گازی از نظر کاربرد

با آشناشدن برند و همین‌طور جنس لوله‌های گازی نوبت این است که به کاربردهای لوله‌های گازی بپردازیم. از نظر کاربرد لوله‌های گازی به دودسته لوله‌های خانگی و همین‌طور لوله‌های صنعتی تقسیم‌بندی می‌شوند. لوله‌های خانگی و صنعتی عبارت‌اند از:

 • لوله‌های خانگی: لوله‌هایی هستند که برای مصارف پایین‌تر همانند مصارف مسکونی و آشپزخانه‌های کوچک مورداستفاده قرار می‌گیرند. این لوله‌ها از قطر و ضخامت کم‌تری برخوردار هستند.
 • لوله‌های صنعتی: همان‌طور که از اسم این لوله‌ها مشخص است، این لوله‌ها برای مصارف صنعتی و تأسیسات بزرگ مورداستفاده قرار می‌گیرند. این لوله‌ها همواره از قطر و ضخامت بالا برخوردار هستند.

این دودسته، دسته‌بندی لوله‌های گازی بر اساس کاربردهای آنها بودند. آشناشدن با برندها، جنس و همین‌طور کاربردها می‌تواند ما را به آشنایی با بازار فروش لوله گازی در تهران نزدیک و نزدیک‌تر کند.
یکی دیگر از پیشنهادهای ما در پاسخ به سوال لوله گازی از کجا بخرم؟ فروشگاه‌های اینرنتی نظیر اتصالات آنلاین است. شما عزیزان در صورت تمایل می‌توانید وارد فروشگاه اتصالات آنلاین شده و به‌راحتی به خرید لوله موردنظر خود بپردازید.
برای دریافت مشاوره هم کافی است با شماره 02166673033 تماس بگیرید تا متخصصین ما به راهنمایی شما عزیزان بپردازند.

بازار آهن شادآباد: بورس و بازار فروش لوله گازی در تهران

بازار آهن شادآباد: بورس و بازار فروش لوله گازی در تهران

به معرفی بازار فروش لوله گازی در تهران رسیدیم. بازار آهن شادآباد به‌عنوان بزرگ‌ترین و همچنین قدیمی‌ترین مرکز خرید فروش آهن‌آلات در ایران شناخته می‌شود. این بازار نقش کلیدی در توزیع لوله‌های گازی در تهران و سراسر ایران از خود ایفا می‌کند. بنابراین اکنون دیگر به پاسخ سوال لوله گازی از کجا بخرم رسیدید. اگر بخواهیم به وسعت این بازار بپردازیم باید بگوییم که وسعت این بازار به‌صورت تقریبی به 500 هکتار می‌رسد. در این بازار انبوه پخش کننده ها و همینطور تولید کنندگان فعالیت می‌کنند. این بازار به عنوان بورس لوله های گازی هم شناخته می‌شود. بازار شاد اباد تهران در واقع مرکز و همینطور مرجع قیمت‌گذاری لوله‌ها و دیگر محصولات در سطح کشور است.
آدرس بازار شاد اباد عبارت است از:

ایران، تهران، منطقه 18، خیابان شاداباد، بازار اهن شاد اباد
ساعت کاری این بازار همه روزه از ساعت 8 صبح الی 5 بعد از ظهر می‌باشد. این بازار در ایام تعطیل فعالیت ندارد.

مزایای خرید از بازار لوله گازی در تهران

خریدکردن از بازار شادآباد مزایایی دارد به همین دلیل در این بخش از مقاله به مزیت‌های این بازار مرجع و بزرگ می‌پردازیم. مزیت‌های خرید از بازار شادآباد عبارت‌اند از:

 • تنوع عالی: همان‌طور که به این موضوع اشاره کردیم، در این بازار طیف وسیعی از لوله‌های گازی با برندها، جنس‌ها، کاربردها و همین‌طور قیمت‌های مختلف وجود دارند.
 • قیمت مناسب: فروشندگان بازار شادآباد اعم از عمده‌فروشان و همین‌طور خرده‌فروشان، برای بهره‌مندشدن از مزیت رقابتی اقدام به رقابت بر سر قیمت با هم دیگر می‌کنند تا خریداران بیشتری به دست آوردند. این موضوع موجب شده است که قیمت لوله‌ها در این بازار مناسب باشد.
 • امکان مقایسه‌کردن قیمت‌ها: حضور انبوهی از فروشندگان موجب شده است که مشتریان بتوانند به مقایسه‌کردن قیمت محصولات بپردازند و محصولات را با قیمتی مناسب خریداری کنند.
 • حضور برندهای معتبر: در بازار شادآباد برندهای لوله گازی ایرانی و همین‌طور خارجی حضور دارند. شما عزیزان می‌توانید با دریافت ضمانت کیفیت این لوله‌ها را تهیه کنید.

این موارد از مزیت‌های خرید از بازار شادآباد بودند که برای آشنایی شما عزیزان به آن پرداختیم.

خلاصه و ختم کلام در مقاله لوله گازی از کجا بخرم؟

به پایان مقاله مهم لوله گازی از کجا بخرم و معرفی بازار فروش لوله گازی در تهران رسیدیم. در این مقاله مهم به معرفی کامل بازار تهران پرداختیم تا شما عزیزان با این بازار آشنا شوید. بازار شادآباد به‌عنوان بزرگ‌ترین و شلوغ‌ترین بازار آهن و لوله تهران یاد می‌شود. گاه ممکن است مراجعه‌کنندگان به دلیل ازدحام و شلوغی بازار نتوانند به‌درستی به محصول موردنظر خود با قیمتی مناسب برسند. پیشنهاد ما به شما این است که از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر که در این بازار شعبه دارند استفاده کنید؛ زیرا این فروشگاه‌ها می‌توانند بهترین قیمت به همراه کیفیت بالا را به شما عزیزان ارائه کنند. یکی از این فروشگاه‌ها فروشگاه اتصالات آنلاین است. شما با مراجعه به فروشگاه آنلاین ما می‌توانید به خرید لوله‌های گازی از جمله:

لوله گالوانیزه

لوله مانیسمان اعم از لوله مانیسمان رده 20، لوله مانیسمان رده 40 و لوله مانسمان رده 80

شیرآلات اعم از شیرآلات ایران کیز ، شیر یک‌طرفه برنجی ، شیر آبی دسته گازی برنجی

عایق‌ها مانند نوار تفلون

و…. پپردازید.
در صورت مراجعه به بازار شادآباد به فروشگاه حضوری اتصالات آنلاین هم سری بزنید. آدرس فروشگاه ما در شادآباد: بازار شادآباد، بلوار طاووس بلوک 10 شمالی می‌باشد. منتظر حضور گرمتان هستیم.
این نکته راهم فراموش نکنید که شما عزیزان می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان همین حالا با شماره 02166673033 تماس بگرید تا کارشناسان و متخصصین ما به مشاوره و راهنمایی شما عزیزان بپردازند.
از اینکه تا آخر مقاله همراه ما بودید سپاس‌گزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =