اتصالات آنلاین » لوله گالوانیزه ساوه

در حال نمایش 3 نتیجه

نمایش همه

معرفی برند لوله گالوانیزه ساوه

برند ساوه که جزو یکی از برند های فعال ایرانی محسوب می‌شود به تولید انواع لوله های گالوانیزه می‌ پردازد. که این لوله ها کیفیت فوق العاده بالایی دارند و در مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.
این شرکت که نام کامل آن نورد و پروفیل ساوه می باشد، با هدف تولید انواع پروفیل و لوله در سال ۱۳۵۴ تاسیس شد. ظرفیت تولید این کارخانه به مرور زمان افزایش یافت و همین موضوع سبب شد که مشتری های زیادی جذب این کارخانه شود.
علت نامگذاری این کارخانه فقط این موضوع می باشد که این کارخانه در شهر ساوِه قرار دارد.
در واقع می توانیم بگوییم که این کارخانه جزو یکی از بزرگ ترین تولید کننده های انواع لوله در خاورمیانه می باشد و علاوه بر این که تولیدات این کارخانه در ایران از خریداران زیادی برخوردار می باشند، به سایر کشور‌ های جهان نیز صادر می شوند.
هدف اصلی مدیریت این کارخانه توسعه ی بازار و افزایش تنوع محصولات بود که به این مهم دست پیدا کردند. و توانستند با ارتقاء کیفیت محصولات خود خریداران زیادی را به خود اختصاص دهند. و جزو قدرتمند ترین کارخانه های تولید انواع لوله و پروفیل به حساب بیایند‌. محصولات این شرکت در صنایع مختلف مانند لوله های گاز، لوله های آب، نفت، قطعات خودرو و موتورسیکلت و انواع پروفیل ها مورد استفاده قرار می گیرند.