اتصالات آنلاین » لوله درزدار سپنتا

در حال نمایش 3 نتیجه

نمایش همه

معرفی برند لوله درزدار سپنتا

شرکت سپنتا جزو یکی از شرکت‌ های ایرانی در زمینه ی تولید انواع لوله های صنعتی و شیرآلات صنعتی و اتصالات می باشد‌. و دارای اعتبار بسیار بالایی است.
علاوه بر این که سالیانه محصولات زیادی از این برند در کشور ایران به فروش می رسند در خارج از کشور نیز خریداران زیادی را به خود اختصاص داده اند‌.

این شرکت چند منظوره در زمینه ی تولیدژ واردات و صادرات محصولات اتصالات صنعتی به صورت خرده و عمده فعالیت می کند و تمامی تولیدات این شرکت منحصر تاسیسات مکانیکی، الکتریکی و ساختمانی و صنعتی می باشد.
دانش و تجربه ی بالای افراد حاضر در این شرکت جزو مولفه های مهم پیشرفت آن بوده است. و در واقع این شرکت با اتکا به تجربیات موفق در زمینه های حرفه ای مرتبط با این صنعت به این عرصه پا گذاشته است. و تمامی محصولات خود را با استفاده از تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا تولید کرده است.
این برند حضور بسیار فعالی در بازار صنعت دارد که همین امر سبب پیشرفت روز افزون آن می شود.

شما می توانید از طریق این شرکت انواع ملزومات صنعتی، ساختمانی و تجهیزات وابسته را خریداری کنید. علاوه بر این لوازم دیگر مانند تیر آهن، قوطی، آلیاژهای مختلف، انواع شیر آلات و لوله های ساختمانی و انواع واشر ها را نیز می توانید از این برند تهیه کنید. در کنار همه ی این موارد، برند سپنتا به تامین و تجهیز تاسیسات حرارتی و برودتی نیز می‌ پردازد.