اتصالات آنلاین » اتصالات مانیسمان بنکن

در حال نمایش 10 نتیجه

نمایش همه

معرفی برند بنکن | Benkan

بنکن | Benkan نام یک برند تجاری در کشور ژاپن می باشد که فعالیت خود را از سال 1947 آغاز کرده است. زمینه ی فعالیت این شرکت، تولید اتصالات لوله و مانیسمان می باشد.

معمولا محصولات تولید شده توسط این برند در سیستم لوله کشی صنعتی بسیار کاربرد دارند. و برای اقداماتی مانند: انشعاب گیری، انحراف مسیر لوله، تغییر سایز لوله و… از آن ها استفاده می شود.

تمامی محصولات تولید شده توسط برند بنکن از آلیاژ کربن استیل ساخته شده اند و به همین علت نیز مقاومت و استحکام بسیار بالایی دارند و در عین سبک بودن، کاملا با دوام می باشند.

در ساخت این گونه از اتصالات از هیچ درز و جوشی استفاده نشده است و همین موضوع سبب محبوبیت بسیار بالای محصولات این برند می باشد. به طوری که سالیانه از کشور ژاپن به سراسر کشور های جهان صادر می شوند و در کشور ایران نیز بسیار پر طرفدار هستند. و در تاسیسات موتور خانه ای و لوله کشی ساختمان به وفور استفاده می شوند.

خدمات سایت اتصالات آنلاین

سایت اتصالات آنلاین جزو یکی از نمایندگی های رسمی فروش محصولات برند بنکن | Benkan در ایران می باشد که می توانید خرید های خود را در این زمینه به صورت آنلاین از طریق این سایت معتبر به انجام برسانید.