اتصالات آنلاین » اتصالات مانیسمان و درزدار فولاد صنعت امین

در حال نمایش 14 نتیجه

نمایش همه

معرفی فولاد صنعت امین

فولاد صنعت امین جزو برند های بسیار معتبر ایرانی می باشد که همواره در تلاش است تا محصولات با کیفیتی را تولید کند. و در زمینه ی تولید انواع بست ها و اتصالات جوشی فعالیت می‌ کند. این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۶۵ آغاز کرد و تا به امروز همواره در مسیر پیشرفت قرار داشت و توانست که تعداد بالایی از محصولات را در مناسب ترین کیفیت تولید کند. فعالیت این شرکت همچنان ادامه دارد و کار خود را با تعداد بالایی از پرسنل مجرب و با دانش انجام می دهد.
علاوه بر نیرو های انسانی با تجربه و ماهر، این شرکت از دستگاه های بسیار با کیفیت و به روز نیز برای تولیدات خود استفاده می کند. اگر بخواهیم به تولیدات این شرکت بپردازیم باید به مواردی مانند سر دنده ها، زانو ها، سه راه ها، تبدیل ها و… اشاره کنیم.

خدمات سایت اتصالات آنلاین

سایت اتصالات آنلاین جزو یکی از معتبر ترین سایت ها در زمینه ی عرضه انواع اتصالات فلزی و لوازم مورد نیاز در این زمینه می باشد. و همواره سعی کرده است که از بهترین برند ها محصولات خود را برای شما عرضه کند. یکی از این برند های معتبر برند ایرانی فولاد صنعت امین می باشد. لذا اگر قصد خرید محصولات این برند را دارید سایت اتصالات آنلاین معتبر ترین مرجع برای انجام این خرید به حساب می آید.