اتصالات آنلاین » شیرآلات آریا کیز

در حال نمایش یک نتیجه

نمایش همه

معرفی برند آریا کیز

آریا کیز یک برند ایرانی می باشد که به تولید شیر فلکه های برنجی می‌ پردازد. و استفاده از این شیرآلات نیز در انواع صنایع کاربرد دارند. و می توان از آن ها در آبیاری، کشاورزی، ساختمان، پتروشیمی، گاز، نفت، آتش نشانی و غیره استفاده داشت. به همین منظور این شیرآلات بسیار پرکاربرد می باشند. به طور کلی شیر های آريا کيز طبق استاندارد های لازم ملی و بین المللی تولید شده‌ اند. و کیفیت بالایی دارند. جنس بدنه ی تمامی این شیرآلات نیز از فلز برنج ساخته شده است. همان طور که می دانید فلز برنج جزو مقاوم ترین و مستحکم ترین انواع فلزات محسوب می شود.
مقاومت و استحکام این شیرآلات تا میزان تحمل ۲۰۰ درجه ی سانتی گراد می باشد و این امر نشان می‌ دهد که این شیرآلات قابلیت تحمل فشار و دمای زیاد را دارند و کاملاً با دوام می باشند.
طراحی این شیر ها به صورت دیسکی می باشد و در مسیر حرکت سیال از این شیر ها استفاده می شود. تا بتوان به خوبی مسیر سیال را کنترل کرد.
برند آريا کیز از سال ۱۳۶۳ فعالیت خود را در کشور ایران آغاز کرد و بعد از گذشت دهه‌ های متمادی همواره جزو برند های بسیار معتبر و شناخته شده در زمینه ی تولید انواع شیر های فلکه به حساب می آید.