اتصالات آنلاین » نیاشیمی

در حال نمایش 5 نتیجه

نمایش همه

معرفی برند نیاشیمی

برند نیاشیمی یک برند بسیار معتبر می‌ باشد و در زمینه ی تولید انواع نوار های پلی اتیلنی مانند نوار سرد، نوار گرم پرایمر و… فعالیت می‌ کند. این شرکت از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را آغاز کرد و کاملاً ایرانی می باشد‌‌. و متخصصین موجود در این شرکت نیز ایرانی هستند و اکنون حدود ۲۰۰ نفر از نیروی انسانی متخصص و باتجربه را در بر گرفته است.
این شرکت از سال ۱۳۸۱ تا به امروز بیش از ۷۰ درصد کالای مصرفی عایق سرد مورد نیاز کشور را تامین کرده است. که رقمی بسیار قابل توجه به حساب می‌ آید و علاوه بر تامین نیاز های کشور به صادر کردن این تولیدات خود به کشور هایی مانند ترکیه، هند، ارمنستان، بنگلادش، عراق و غیره نیز پرداخته است. تمام این عوامل نشان می‌ دهند که برند نياشیمی جزو معتبر ترین برند ها نه تنها در کشور ایران بلکه در سطح جهان به حساب می‌ آید‌. و همواره محصولات خود را بر اساس استاندارد های لازم تولید می کند.

خدمات سایت اتصالات آنلاین

اگر به دنبال خرید محصولات برند نياشیمی با کیفیت اورجینال و قیمت مناسب می باشید سایت اتصالات آنلاین در خدمت شما است. تا بتوانید خرید خود را در این زمینه به صورت کاملاً موفقیت‌ آمیز انجام دهید. و مطمئن باشید که این سایت محصولات خود را با قیمتی به مراتب بهتر از سایر مراجع برای شما عرضه می کند.