اتصالات آنلاین » اتصالات مانیسمان صنایع فولادی ایران اتصال آسیا

در حال نمایش 13 نتیجه

نمایش همه

معرفی برند صنایع فولادی ایران اتصال آسیا

صنایع فولادی ایران اتصال آسیا برندی ملی و ایرانی به حساب می‌ آید. که فعالیت خود را از سال ۱۳۶۹ در کشور ایران و در یک کارگاه کوچک شروع کرد. بعد از گذشت سال ها و کسب تجربه های مطلوب و مناسب این برند توانست کار و حرفه ی خود را گسترش دهد و رفته رفته به یک کارخانه و برند مطرح جهانی تبدیل شود.
در سال ۱۳۷۳ این برند ایرانی بر پایه تلاش و استاندارد های لازمی که در تولیدات خود به کار می‌ گرفت، به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان اتصالات جوشی گاز در جهان تبدیل شد. که این موضوع باعث پیشرفت بیش از پیش این برند شد.
انواع تولیدات این برند شامل زانوی جوشی درزدار و مانیسمان، انواع سه راهی جوشی درزدار و مانیسمان، انواع تبدیل جوشی درزدار مانیسمان و غیره می باشد.
تمامی این محصولات کیفیت فوق العاده بالا و مناسبی دارند و از مواد اولیه ی باکیفیت نیز ساخته شده اند. که همین امر سبب می شود تا شما با خرید محصولات این برند بتوانید با خیالی آسوده به صورت مادام العمر از آن ها استفاده داشته باشید. و مطمئن باشید که به هیچ عنوان دچار آسیب نخواهند شد.

در کنار کیفیت و استحکام بالا، محصولات تولید شده توسط این برند به سبب اینکه تولید ملی به حساب می‌ آیند، قیمتی بسیار مناسب تر از نمونه های مشابه خارجی دارند که این موضوع سبب شده است تا این برند خریداران بسیار زیادی را در کشور ایران به خود اختصاص دهد.