اتصالات آنلاین » لوله درزدار سپاهان

در حال نمایش 2 نتیجه

نمایش همه

معرفی برند لوله درزدار سپاهان

سپاهان جزو یکی از برند های صنعتی شناخته شده و معتبر در سطح جهان و کشور ایران محسوب می‌ شود که در استان اصفهان فعالیت می کند.

این برند در زمینه ی تولید انواع لوله جزو برند های خوش نام به حساب می‌ آید که محصولات بسیار با کیفیتی را با جنس فولاد تولید می کند.
تولید محصولات این برند با استفاده از فلز فولاد سبب افزایش طول عمر و کیفیت بالای این محصولات می شود. به طوری که تمامی لوله های تولید شده توسط گروه صنعتی سپاهان علاوه بر این که استحکام و مقاومت بالایی در برابر ضربه تغییرات جزئی خوردگی رطوبت و غیره دارند، هرگز در اثر گذر زمان دچار مشکل نخواهند شد و شما می توانید به صورت مادام العمر از آن ها استفاده کنید.
اگر این لوله ها گالوانیزه شده باشند این طول عمر دوچندان خواهد شد. این شرکت این افتخار را دارد که تمامی محصولات خود را بر اساس استاندارد های لازم ملی و بین المللی تولید کند. به همین منظور سالانه تعداد بسیار بالایی از تولیدات شرکت سپاهان به سایر کشور های جهان صادر می شود.
کارکنان و افراد مجرب که در این شرکت وجود دارند جزو نقاط عطف آن به حساب می آیند و سبب می‌ شوند که محصولات بسیار با کیفیت و مناسبی را تولید کند.