اتصالات آنلاین » لرزه گیر ارتعاشات صنعتی ایران

در حال نمایش 3 نتیجه

نمایش همه

معرفی ارتعاشات صنعتی ایران

ارتعاشات صنعتی ایران امروزه یکی از مهم ترین تولید کنندگان اتصالات انعطاف پذیر در کشور ایران می باشد. که این اتصالات انعطاف پذیر شامل انواع اتصالات پارچه‌ ای، شلنگ های فلزی، اتصالات آکاردئونی، لرزه گیرهای لاستیکی، شلنگ های غیر فلزی و غیره می باشند. که هر کدام از این تولیدات اهداف خاصی را دنبال می‌ کنند. و ویژگی های مختص خودشان را نیز دارند‌.

این شرکت به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه ی تولید و تامین محصولات صنعتی مورد نیاز صنایع کشور فعالیت می‌ کند. و تجهیزات گوناگون صنعتی را به سراسر کشور و حتی خارج از کشور صادر می کند.
تمامی محصولات این برند از کیفیت فوق العاده بالایی ساخته شده اند. و بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی تهیه می شوند. این شرکت با داشتن بیش از ۲۰ سال سابقه امروز جزو یکی از پرچم داران در زمینه ی تجهیزات صنعتی کشور ایران به حساب می‌ آید و محصولات بسیار با کیفیتی را تولید می کند.

خدمات سایت اتصالات آنلاین

سایت اتصالات آنلاین به عنوان یکی از نمایندگی‌ های فروش مستقیم محصولات شرکت ارتعاشات صنعتی ایران در خدمت شما می باشد. تا بتوانید نیاز های خود را از این برند از طریق سایت اتصالات آنلاین خریداری کنید. زیرا تمامی محصولات ارائه شده در این سایت با کیفیت اورجینال عرضه می‌ شوند و قیمتی بسیار مناسب و به صرفه نیز دارند.