در حال نمایش 2 نتیجه

نمایش همه

معرفی آلتن

آلتن برند معتبری است که متعلق به کشور ایتالیا می باشد و در زمینه ی تولید انواع رنگ، نوار و چسب های پرایمر فعالیت می کند. که این محصولات را در بالاترین کیفیت تولید و عرضه می کند.
تمامی رنگ های پرایمر تولید شده توسط این برند از تنوع فوق العاده بالایی برخوردار هستند. و این تنوع بالا سبب می‌ شود که افراد بتوانند برای نیازهای مختلف از رنگ های برند التن استفاده کنند.

علاوه بر این میزان براقیت این رنگ‌ ها نیز به دو دسته ی مختلف براق و نیمه براق تقسیم می شود. تا افراد طبق سلیقه و نیازی که دارند مناسب ترین رنگ را انتخاب و خریداری کنند.
روش سخت شدن از این رنگ‌ ها نیز به صورت خروج حلال ها می باشد. معمولاً ضخامت رنگ های پرایمر این برند برابر ۷۰ میکرون هستند.

زمان خشک شدن سطحی آن ها دو ساعت می باشد و زمان خشک شدن عمقی آن ها نیز برابر با ۶ ساعت است. و اگر بخواهیم به صورت کلی فرآیند خشک شدن رنگ التن را در نظر بگیریم باید بگوییم که این مدت زمان به ۲۴ ساعت می‌ رسد.
علاوه بر رنگ، این برند در زمینه ی تولید نوار پرایمر و چسب های پرایمر نیز بسیار پرکار می باشد. و محصولات بسیار با کیفیتی را تولید می‌کند. که می‌ توان از این چسب ها برای بستن درز های مختلف لوله ها استفاده کرد و به نوسازی و احیاکنندگی لوله کمک زیادی می‌ کنند.