در حال نمایش 3 نتیجه

نمایش همه

شیر آتش‌نشانی منبع بزرگ DIN

قیمت اصلی 480.000 تومان بود.قیمت فعلی 430.000 تومان است.

شیر آتش‌نشانی منبع کوچک

قیمت اصلی 300.000 تومان بود.قیمت فعلی 280.000 تومان است.

شیر زاویه‌دار آتش‌نشانی

قیمت اصلی 375.000 تومان بود.قیمت فعلی 330.000 تومان است.

معرفی DIN

حروف اختصاری DIN مخفف موسسه ی استاندارد آلمان می باشد. که در فارسی محاوره به آن دین گفته می شود. این سازمان متعلق به کشور آلمان می باشد و در راستای استاندارد سازی فعالیت می کند و عضو سازمان بین المللی استاندارد سازی از طرف این کشور محسوب می‌ شود. این موسسه از سال ۱۹۱۷ فعالیت خود را شروع کرد و استاندارد های آن امروزه در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرند و اکثر شرکت ها و برند هایی که به تولید شیرآلات صنعتی می پردازند به استاندارد din آلمان نیز توجه بسیار زیادی دارند.
به همین منظور می توانیم بگوییم که محصولاتی که مصطلحات آنها را با نام DIN می‌ شناسیم، کیفیت بسیار بالایی دارند و دارای استاندارد های لازم هستند. به همین دلیل می توان از آن ها استفاده مناسب داشته و تا سالیان طولانی قابل استفاده می باشند. و دوام زیادی دارند.

خدمات سایت اتصالات آنلاین

سایت اتصالات آنلاین جزو معدود مرجع های معتبر در سطح کشور ایران به حساب می‌ آید. که شیرآلات DIN را برای شما عرضه می کند. اگر قصد خرید محصولاتی که دارای این استاندارد هستند را دارید، سایت اتصالات آنلاین در خدمت شما می باشد و می توانید خرید خود را به صورت کاملاً موفقیت آمیز از این طریق انجام دهید.